€ 11 euro/h + dieta

Niemcy praca bez języka w budownictwe przy dociepleniach od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 maja 2016 04:01

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy dociepleniach dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Hamburgu do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Liczba wakatów: 4

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Hamburg lub Rostock, Niemcy

Zarobki: 10 euro na godzinę plus dieta w wysokości 30 euro diety przydzielanej za każdy przepracowany dzień

Opis stanowiska:

  • prace budowlane polegające na montażu dociepleń

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • znajomość języka niemieckiego wymagana u jednej osoby na 2 osobowy zespół

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • miejsce zamieszkania
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pomoc w zorganizowaniu Kindergeldamp a także przy rozliczeniach podatkowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • praca@ardna.pl z dopiskiem: praca przy dociepleniach

źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-dociepleniach-rostock-hamburg-niemcy-id367454.html

ID ogłoszenia: 7925742473c1910f