€ do uzgodnienia

Niemcy praca bez znajomości języka dla kierowcy kat.B w transporcie Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 stycznia 2015 02:09

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech w transporcie dla kierowcy kat.b – busa do 3,5 t. Zatrudnienie dla Polaków w Hamburgu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca busa do 3,5 ton

Miejsce zatrudnienia: Hamburg

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w transporcie międzynarodowym na terenie Niemiec i Austrii.

Oczekiwania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B do 3,5 t. jest warunkiem obowiązkowym
  • doba kondycja fizyczna
  • atutem będzie znajomość topografii Austrii
  • koniecznie wymagane jest 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • brak problemów zdrowotnych
  • wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:

  • wsparcie przy formalnościach
  • zapewnione zamieszkanie bezpłatne
  • wsparcie na miejscu przy wszelkich problematycznych sprawach
  • uczciwe zarobki
  • umowa na austriackich warunkach

Aplikacja:
Aplikacji można dokonywać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 83254b7012ed29bf

7 Odpowiedzi na “Niemcy praca bez znajomości języka dla kierowcy kat.B w transporcie Hamburg”

  1. Posiadam wymagane przez Państwo prawo jazdy, umiejętności i doświadczenie. Znam język angielski. Mam bardzo dobrą orientację w terenie. Znam dobrze topografię Niemiec i Austrii z racji częstych podróży po tych i innych krajach. Bardzo chętnie podejmę pracę na stanowisku kierowcy busa. Proszę o kontakt na nr: 509 529 561

  2. ad1916@vp.pl papiery mam

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt schumacher31@interia.pl

  4. Mam 46 lat posiadam prawo jazdy kat.B,C,E wieloletnie doświadczenie jako kierowca i jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Mój tel. +48693648186

  5. Witam , jestem w wieku 32 lat , prawo jazdy posiadam od 2000roku , doswiadczenie w transporcie i kurierce posiadam bardzo duze, dobra znajomosc topografi Niemiec . Jestem zainteresowany tą ofertą pracy . Proszę o kontakt meilowy : sad_pol@onet.pl . Pozdrawiam

  6. Tomasz Koziel na 27 stycznia 2015 @ 15:27

    Witam. Posiadam prawo jazdy kat. B , C , oraz uprawnienia na wózki widłowe WSZYSTKIE. Jestem zainteresowany państwa ofertą oto mój mail duchduch5@wp.pl oraz nr.telefonu 663365013. Pozdrawiam