€ do uzgodnienia

Niemcy praca bez znajomości języka dla komisjonera na magazynie Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 10 listopada 2014 02:22

Aktualnie prowadzimy nabór pracowników do fizycznej pracy w Niemczech na stanowisku komisjonera bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z Hamburga przy pakowaniu.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce pracy: różne lokalizacje – Hamburg, Ulm, Bremen, Kolonia, Langenau

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Numer referencyjny: 11/2014KO

Zadania:

  • wspieranie prac na magazynie
  • prace fizyczne przy rozładunku i załadunku towarów na i z samochodów dostawczych/ciężarowych/kontenerów
  • zbieranie zamówień, komisjonowanie oraz przygotowanie do wydania lub wysyłki kurierem albo pocztą
  • dbanie o porządek i stany magazynowe

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • konieczne jest doświadczenie w pracy przy obsłudze wózka widłowego akumulatorowego oraz korzystania z systemu słuchawkowego, monitora lub skanera.
  • dobra sprawność fizyczna
  • duża motywacja, zdyscyplinowanie, niezawodność i zaangażowanie
  • kandydat musi znać niemieckie liczebniki
  • sprawna umiejętność liczenia
  • wiek do 40 roku życia
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego i możliwość zabrania swojego samochodu do Niemiec

Oferujemy:

  • pracodawca zapewnia miejsce zamieszkania
  • dodatki godzinowe do pensji podstawowej
  • praca na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • wsparcie polskiego opiekuna
  • zapewniony pełny pakiet szkoleń

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany prosimy o przesłanie wiadomości na adres:

  • adam.goik@wsm-personal.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-pakowacz-niemcy-2575890.html

ID ogłoszenia: 605545fe19a068e4

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez znajomości języka dla komisjonera na magazynie Hamburg”

  1. witam bylbym zainteresowany podjeciem pracy mam 27 lat posiadam uprawnienia na wozki widlowe.podstawy niemieckiego znam takze z liczebnikami nie bedzie problemu.jestem osoba odpowiednio zmotywowana do pracy,odpowiedzialna,sumienna,dyspozycyjna prosze o kontakt +48 607 671 199