€ 2400-2800 brutto

Niemcy praca bez znajomości języka dla par na produkcji detergentów od zaraz w Köln 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Köln
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 stycznia 2023 00:12

Fabryka z Kolonii poszukuje od zaraz chętnych bądź pary do pracy w Niemczech przy produkcji detergentów, środków czystości. Zatrudnienie bez znajomości języka będzie także możliwe. Zakwaterowanie dla chętnych zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: od 2400 do 2800 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 10

Obowiązki:

  • oferta pracy w zakładzie produkującym środki do sprzątania, dezynfekujące
  • pracownik zajmować się będzie obsługą taśmociągu, pilnowaniem ciągłości, dostarczaniem towarów na halę, pracami manualnymi, dbaniem o wysoką jakości itp.
  • szczegółowe zadania będą zlecane przez kierownika zamiany

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • przykładanie się do zadań
  • wysoka motywacja
  • dostępność od zaraz
  • pełna punktualność
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pracę zmianową
  • zamieszkanie zapewnione w pokojach wynajmowanych w cenie 350 euro miesięcznie od osoby
  • dobre zarobki wypłacane terminowo + atrakcyjne premie i dodatki
  • solidne przeszkolenie pracownicze na miejscu
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • uniform służbowy
  • niemiecką umowę o pracę
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej Kolonia, 2023/01

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-na-produkcji-detergentow-koln-2023/

ID ogłoszenia: 10863d17d710559c