€ 2250/mc brutto

Niemcy praca bez znajomości języka dla par na produkcji zabawek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 września 2021 02:48

Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Düsseldorf na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych. Niemcy praca dla par także bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest przez pracodawcę na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 2250 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za wykonywanie odlewów, opracowywanie elementów, kontrolowanie jakości, składanie
  • inne zadania zlecane na bieżąco np. z użyciem elektronarzędzi
  • pakowanie gotowego produktu

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • przykładanie uwagi do detali
  • dynamiczne tempo pracy
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • solidność
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na okres 3 miesięcy
  • bardzo dobre zarobki
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane na czas
  • zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie od osoby lub 400 euro od pary
  • szkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • legalną umowę o pracę, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie oraz prawo do płatnego urlopu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do aplikowania poprzez poniższy formularz kontaktowy:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-przy-produkcji-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 1396138e2ae3bae6