€ 9,35/h +premie

Niemcy praca bez znajomości języka dla par pakowanie kosmetyków od zaraz Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do 31.10.2020
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2020 03:32

Od zaraz propozycja tymczasowej pracy w Niemczech także dla par bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków w firmie z Mannheim. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zapewnione odpłatnie.

Pakowanie kosmetyków – wyjazd z par / znajomych

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osób na stanowisko pracownika produkcji, wyjazd dla par, znajomych. Nasz Klient prowadzi Firmę zajmującą się pakowaniem kosmetyków. Nie jest wymagana znajomość języka Niemieckiego. Zlecenie polega na pakowaniu artykułów.

Rozpoczęcie projektu: 12 lub 17.08.2020r.
Zakończenie projektu: 31.10.2020r ( z możliwością przedłużenia)
Miejscowość: 68219 Mannheim, Niemcy

Oferujemy:
• Wynagrodzenie 9,35 euro brutto/h + premie miesięczne 1- 2 euro/godzinę (premie są zależne od przerobionej ilości towaru i liczone na grupę ( 1 grupa 4 osoby)
• Pomoc w wyszukaniu zakwaterowania oraz rezerwacji (płatność za zakwaterowanie po przyjeździe koszt około 300- 350 euro od osoby)
• Niemiecka umowa o pracę (bezpośrednio z pracodawcą)
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
• pakowanie i przepakowywanie kosmetyków i artykułów higienicznych
• etykietowanie pudełek, sortowanie

Wymagania:
• gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą
• sprawność fizyczna

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 735 933 896

Link do aplikacji: http://bit.do/praca-mannheim

źródło: www.infopraca.pl/praca/pakowanie-kosmetykow-wyjazd-z-par-znajomych/niemcy/15213933

ID ogłoszenia: 1365f3dcbd9c909c