€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca bez znajomości języka dla par przy pakowaniu perfum Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2015 03:26

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego od czerwca 2015 na min, pół roku. Oferta z Bonn przy pakowaniu perfum dla par.

Stanowisko: Pakowacz

Start: praca od czerwca 2015

Lokalizacja: Bonn

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Zadania:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac zgodnie z życzeniem klienta.
  • Praca polega na przepakowaniu i pakowaniu kosmetyków.
  • Niektóre wystarczy włożyć do opakowań zbiorczych, inne należy rozpakować, zdjąć folię i wyjąć z kartonika i włożyć do nowego opakowania kartonowego oraz zafoliować.
  • Wszelkie projekty zostaną z pracownikami szczegółowo omówione.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz na przynajmniej 6 miesięcy
  • duże zdolności manualne
  • szybkość w działaniu
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność wyrabiania się w czasie z powierzoną pracą
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy przy pakowaniu produktów delikatnych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 6 miesięcy
  • pracownicy najlepsi będą mieli możliwość podpisania umowy stałej
  • oferta pracy w Niemczech dla par
  • ubezpieczenie

Dla chętnych możemy zorganizować płatne miejsce zamieszkania.

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo na podany poniżej adres.

Wiadomość należy skierować na: zuver@consultant.com z dopiskiem: „Pakowanie perfum”

Uwaga! Przed wyjazdem do pracy w Niemczech, pracownik musi stawić się osobiście na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się w Poznaniu. Pracodawca nie zwraca kosztów przejazdu.

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/bonn-pakowanie-perfum-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-2015/

ID ogłoszenia: 835553017084992c

4 Odpowiedzi na “Niemcy praca bez znajomości języka dla par przy pakowaniu perfum Bonn”

  1. Witam. Jestem bardzo zainteresowana ofertą. Dokumenty aplikacyjne wysłałam na e-maila.
    dorotakuk2791@wp.pl 509 500 573

  2. Witam.Razem z moim narzeczonym jesteśmy zainteresowani praćą.Na e-mail wysyłam dokumenty aplikacyjne.Pozdrawiam

  3. PatrykZawistowski na 22 kwietnia 2015 @ 10:42

    Witam jestem zainteresowany w raz z moja dziewczyną prosimy o kontakt 791 017 666.ghostgryf@gmail.com

  4. Witam jestem zainteresowana praca nawiazuje szybko kontakty z ludzmi i podejme prace od zaraz

    tel786954943

    halinka123111@interia.eu