€ 10 euro brutto + napiwki + mieszkanie

Niemcy praca bez znajomości języka jako pokojówka w hotelu od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 lutego 2017 01:19

Hotel z Düsseldorfu zatrudni od zaraz pokojówkę do sprzątania pokoi gościnnych. Oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie skierowane do 2 Polaków.

Stanowisko: Pokojówka hotelowa
Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy
Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę plus napiwki
Liczba wolnych miejsc: 2

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie miał za zadanie sprzątać pokoje gościnne
  • koniecznym warunkiem jest wyrabianie się w powierzonym czasie
  • jest to ciężka praca fizyczna, wymagająca dużej dokładności i zwinności
  • osoba zatrudniona musi ścielić łóżka, poprawiać pościel, zmieniać ręczniki, myć, wycierać i odkurzać wszelkie powierzchnie, opróżniać kosze, uzupełniać środku higieniczne, itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pilnego zatrudnienia w Niemczech
  • zdyscyplinowanie
  • pełna uczciwość, prawdomówność
  • lojalność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • kultura osobista
  • schludność
  • dbanie o własny wygląd – pranie i prasowanie uniformu, itp.

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie w pokoju dla personelu
  • realne limity godzinowe
  • dobre wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • odzież roboczą z logiem hotelu

Aplikacja:
Kontakt: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem „Pokojówka hotelowa, Düsseldorf″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.
Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 51158a0cb75e98bc

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez znajomości języka jako pokojówka w hotelu od zaraz Düsseldorf”

  1. edytahol96 na 18 lutego 2017 @ 10:36

    Proszę o kontakt na adres edyta-holdynska@wp.pl