€ 10.15-15.15€

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka komisjoner na magazynie spożywczym w Krefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Krefeld, Zarrentin, Balingen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 października 2020 00:27

M.in. w rejonie miasta Krefeld możliwa od zaraz ciekawa praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z art. spożywczymi na stanowisku komisjonera.

Praca dla Panów na stanowisku Komisjonera w magazynach spożywczych na terenie Niemiec. Możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia. Wymagane doświadczenie w pracach magazynowych.

Lokalizacje jakie oferujemy na tą chwilę:
– Krefeld
– Zarrentin
– Balingen

Zadania pracownika:
– komisjonowanie towaru przy pomocy systemu słuchawkowego,
– jazda wózkiem widłowym,
– utrzymywanie porządku w strefie pracy.

Od kandydatów wymagamy:
– znajomości liczebników do 100 w j. niemieckim,
– gotowości do wyjazdu w ciągu kilku dni,
– umiejętności poruszania się wózkiem widłowym,
– własny środek transportu mile widziany (zwrot kosztów amortyzacji -150€).

Oferujemy zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z gwarancją godzin, stawka 10,15-15,00€ brutto/h + premie. Dodatkowo pracownicy otrzymują dodatki za nadgodziny, niedziele, święta. Pracownicy mają zagwarantowane zakwaterowanie w mieszkaniach służbowych, opiekę polskiego brygadzisty i koordynatora. Osoby z własnym autem dostają zwrot kosztów amortyzacji 150€.

Dla osób ze znajomością j, niemieckiego możliwość awansu i rozwoju zawodowego.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres chylinska@global-inhouse.de w temacie wpisując: Komisjoner
lub pod numerami +48 601543278; +49 15159823704

Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę :
,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO)”
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy również iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Global Inhouse Logistics fur Industrie und Handel GmbH z siedzibą: Sikorskiego 24/110, 66-400 Gorzów Wlkp.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 9345f8fee735a753