€ do uzgodnienia

Niemcy praca bez znajomości języka na budowie Hamburg płytkarz od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 27 września 2015 22:08

Oferujemy pracę w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka niemieckiego przy układaniu płytek. Zatrudnienie w Hamburgu na stanowisku płytkarza od zaraz.

Stanowisko: Pracownik budowlany – płytkarz

Miejsce zatrudnienia: Hamburg

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik odpowiada za kładzenie płytek w normalnej wielkości 60 x 30 jak i w formatach niestandardowych
  • prace wykonywane będą zgodnie z planami
  • osoba zatrudniona układa płytki w kuchniach, łazienkach, na ścianach jak i podłogach
  • inne zadania dodatkowe jak fugowanie
  • obowiązkiem będzie również układanie mozaiki

Wymagania:

  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku płytkarza
  • atutem będzie możliwość przyjechania do Niemiec własnym samochodem
  • duża motywacja
  • sprawne zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • dobre zarobki
  • pracę od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem, proszone są o przesłanie wiadomości z CV i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

perfekt@eur-management.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24bcll/

ID ogłoszenia: 4095605941f9c8e1