€ 2500-4000 netto + zakwaterowanie

Niemcy praca bez znajomości języka na budowie od zaraz przy dociepleniach Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 lutego 2018 04:33

Proponujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka na budowie przy dociepleniach. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie dla budowlańców z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Pracowni budowlany – dociepleniowiec

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 2500 do 4000 euro netto miesięcznie

Start: od zaraz

Umowa: na okres 3 miesięcy

Liczba miejsc: 6

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się montażem izolacji termicznych
  • do zadań będzie należało tynkowanie
  • jest to praca na wysokościach

Oczekiwania:

  • doświadczenie w budownictwie minimum rok, a najlepiej posiadanie praktyki zawodowej w montażu dociepleń bądź tynkowaniu
  • mile widziane osoby dysponujące własnym autem (mobilne) gdyż praca odbywa się w różnych lokalizacjach
  • duża samodzielność
  • umiejętność wykonywania pracy bezkonfliktowo w zespole

UWAGA! Pracodawca nie zezwala na picie alkoholu w trakcie pracy, a osoby przychodzące do pracy są badane są na zawartość alkoholu

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • darmowe zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu lub hotelu robotniczym o podwyższonym standardzie
  • możliwość pobierania zaliczek

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. nu/a/08/18

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 8025a80347dac98e

7 komentarzy na “Niemcy praca bez znajomości języka na budowie od zaraz przy dociepleniach Berlin”

  1. Jestem zainteresowany .Od 20 lat prowadzę własna firmę budowlana . Zajmuje się tylko dociepleniami . Nie jestem leniwy . Nigdy nie miałem żadnej reklamacji . Prosze o kontakt 888858448

  2. Sławomir na 15 lutego 2018 @ 14:31

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy przy dociepleniach.Pracowalem na budowach przy szalunkach,zbrojeniu itp.a także przy dociepleniach,ostatnie moje prace zwiazane z dociepleniem były pod koniec 2017 roku gdzie docieplałem (samodzielnie)swoj dom jednorodzinny.Jestem osobą pracowitą,niekonfliktową,podejmę prace uczciwą i płatną
    Proszę o kontakt 793 415 200 Sławomir Opole

  3. ZbigniewZubinski26 na 16 lutego 2018 @ 08:44

    Witam .
    Jestem zainteresowany ofertą pracy
    Mam 5 letnie doświadczenie, jestem dyspozycyjny i w każdej chwili jestem gotowy do wyjazdu .
    Proszę o kontakt
    Zbigniew Żubinski
    725318900
    Pozdrawiam

  4. Przemek 1w3 na 17 lutego 2018 @ 12:26

    Jestem zainteresowany propozycja pracy.
    Pracuje w tym zawodzie .
    Num 574143351

  5. Irekmucha na 20 lutego 2018 @ 15:59

    Jestem zainteresowany praca. Mam roczne doswiadczenie prosze o kontakt 884806971

  6. Witam. Jestem zainteresowany wasza ofertą pracy. W obecnej chwili nie pracuje. Jestem na etapie poszukiwania pracy. Dotychczas pracowałem w niemczech przy pracach ogólnobudowlanych. Szpachlowanie, murowanie, docieplenia. Jak juz wspominalem to od 2 tygodni poszukuje pracy. Jeżeli jest Pan zainteresowany to proszę o kontak pod numerwm telefonu +48 515151366.
    Pozdrawiam Piotrowski Przemysław.

  7. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy obecnie przebywam w Berlinie centrum proszę o więcej info .00493089727615