€ do uzgodnienia

Niemcy praca bez znajomości języka na budowie od zaraz przy remontach i wykończeniach Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 25 czerwca 2020 03:37

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach na budowie. Bez znajomości języka zatrudnienie w Düsseldorf dla budowlańców z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany – przy remontach

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf i okolice, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie przy wykonywaniu prac remontowych oraz wykończeniowych w budownictwie mieszkalnym
  • zadania polegać będą na szpachlowaniu, tapetowaniu, malowaniu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykańczanie łazienek – układanie płytek, fugowanie
  • ponadto montaż zabudowy suchej

Oczekiwania:

  • posiadanie kilkuletniego, udokumentowanego doświadczenia zawodowego
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • dostępność od zaraz
  • prawo jazdy kat.B
  • własna działalność gospodarcza
  • pełna samodzielność, solidność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • doświadczenie i praktyka zawodowa w kładzeniu terakoty, glazury

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • auto służbowe do dojazdów
  • miejsce zamieszkania
  • uczciwe zarobki
  • narzędzia pracy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 660 229 420

Aplikować można również za pośrednictwem źródła.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-remontowo-budowlany-d%C3%BCsseldorf-i-okolice,oferta,7529027

ID ogłoszenia: 1255eede69c5e8fc