€ 1650 euro brutto/mc + dodatki

Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie z chemią gosp. od zaraz Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 lutego 2017 01:41

Aktualnie oferujemy możliwość zatrudnienia na magazynie hurtowni chemii gospodarczej. Od zaraz damy pracę w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy
Zarobki: miesięcznie 1650 euro brutto plus 150 euro dodatku na pokrycie kosztów zamieszkania

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • kompletowanie produktów na palety
  • obsługa skanera ręcznego
  • praca wykonywana będzie na magazynie hurtowni sprzedającej chemię gospodarczą – detergenty, zapachy, proszki, odświeżacze, itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia

Zapewniamy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pomoc w szukaniu zamieszkania
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

w tytule prosimy wpisać: „Praca Niemcy na magazynie z detergentami, Frankfurt nad Menem”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-na-magazynie-z-detergentami-bez-znajomosci-jezyka-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 95058923c1a69145

3 komentarze na “Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie z chemią gosp. od zaraz Frankfurt nad Menem”

  1. witam. jestem zainteresowany oferta pracy. Mój email: pawel.klosinski@onet.pl
    Nr. tel. podam w emailu

  2. lukasz_s84 na 13 lutego 2017 @ 17:19

    Dzień dobry. Wraz z moją partnerką jesteśmy zainteresowani pracą.
    lukasz_s84@o2.pl

  3. Blade1300 na 15 lutego 2017 @ 13:08

    Jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt luwe2o2.pl. tel 790655778