€ do uzgodnienia

Niemcy praca 2018 bez znajomości języka na magazynie z elektroniką dla par Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2017 02:13

Oferta pracy w Niemczech do podjęcia również dla par na magazynie hurtowni z elektroniką. Ogłoszenie 2018 dla Polaków bez znajomości języka w Erfurcie przy komisjonowaniu produktów.

Stanowisko: Magazynier
Numer referencyjny: NK/WRO/KWI/2017/KG
Miasto: Erfurt, Niemcy
Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie ze sprzętem elektronicznym przy komisjonowaniu produktów z użyciem skanera
  • dbanie o czystość i porządek na magazynie
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będą zgłoszenia od osób z doświadczeniem w podobnej pracy
  • atutem będzie gotowość do przyjechania własnym autem
  • zdyscyplinowanie
  • sumienność, rzetelność
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pracę w pełnym etacie
  • dla chętnych nadgodziny oraz opcja pracy w weekendy
  • miejsce zamieszkania
  • możliwość podjęcia pracy dla par

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 60058eab7a9d60d9

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.