€ na akord

Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie zbieranie zamówień Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 11 września 2014 00:54

Dam pracę w Niemczech na magazynie firmy Netto w Berlinie przy zbieraniu zamówień w systemie słuchawkowym. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Lokalizacja: Berlin

Wynagrodzenie: na akord

Obowiązki:

  • Praca odbywać się będzie na magazynie firmy Netto.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie towarów poprzez system słuchawkowy.
  • Praca będzie wymagała obsługi wózka paletowego elektrycznego.

Oczekiwania:

  • pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego jednak pracownik musi znać liczebniki do 1000 i zagwarantować zdolność do nauki kilku prostych niemieckich komend
  • zdolność obsługiwania elektrycznych wózków paletowych
  • duża motywacja
  • obowiązkowość

Oferta:

  • wsparcie polskojęzycznego personelu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zamieszkanie zapewnia pracodawca
  • umowa na dłużej – nie jest to oferta pracy sezonowej
  • możliwość podwyższania swoich kompetencji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
adres kontaktowy: rekrutacja@castor-logistic.pl

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferty-pracy-w-niemczech-na-magazynie-netto-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 482540dbb1c82667