€ 10,84/h brutto + zakwaterowanie

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji batonów od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2018 02:40
  • Wygasa: 16 dni, 20 godzin

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji batonów czekoladowych. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka w fabryce z Hamburga.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Liczba miejsc: 4

Termin: od zaraz

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 10,84 euro brutto

Opis zadań:

  • pracownik, którego zatrudnimy będzie wykonywał prace pomocnicze na produkcji batonów czekoladowych
  • obowiązkiem będzie obsługa maszyn produkcyjnych po uprzednim przeszkoleniu, sprawowanie kontroli jakości, pakowanie i odmierzanie składników

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • uczciwość, pracowitość, zdyscyplinowanie
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • aktualne badania do pracy z żywnością – wystarczą te z polskiego sanepidu
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • zamieszkanie zapewnione bezpłatnie na miejscu, pracownicy mają zapewnione komfortowe warunki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę od zaraz
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja batonów czekoladowych, Hamburg 08/18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 1745b6733b448b07

2 komentarze na “Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji batonów od zaraz Hamburg”

  1. Anna Krawczyk na 9 sierpnia 2018 @ 16:34

    Witam wraz z mężem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy prosimy o kontakt pod numerem 724621148

  2. Damian Korzeniowski na 15 sierpnia 2018 @ 13:52

    Witam jesteśmy zainteresowani z żoną prosimy o kontakt telefoniczny 664742588

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.