€ 11.00/h + zakwaterowanie

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji batonów od zaraz Köln 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 marca 2018 03:57

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech 2018 do podjęcia od zaraz w zakładzie z Kolonii na produkcji batonów czekoladowych. Propozycja bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 11 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 8

Miasto: Kolonia, Niemcy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w zakładzie produkującym batony czekoladowe
  • obowiązkiem będzie pomoc w przygotowywaniu karmelowego nadzienia, kontrola jakości oraz pakowanie
  • pracownik będzie również obsługiwał oraz mył i konserwował maszyny produkcyjne

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu informacji
  • mile widziane aktualne badania ze stacji sanitarno epidemiologicznej
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • brak nałogów
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • dostępność od zaraz
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu bezpłatnie w pokojach dwuosobowych
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • opieka koordynatora także w języku polskim

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja batonów czekoladowych, Kolonia 03/18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 8945a9c44a117ec1

14 komentarzy na “Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji batonów od zaraz Köln 2018”

  1. Stekowski na 5 marca 2018 @ 11:13

    Jestem zainteresowany . Mój mail : steku87@tlen.pl . Numer telefonu :517 514 294 . Pozdrawiam

  2. Klaudiapardel na 5 marca 2018 @ 11:35

    Jestem zainteresowana wraz z chłopakiem, mój e-mail: klaudia_pardel13@op.pl

  3. Prosze o kontakt sczerwiec20@gmail.com

  4. Stamber85 na 5 marca 2018 @ 15:16

    Jestem zainteresowany oferta pracy. Prosze o kontakt tel. 537731985

  5. Sylwia123456 na 5 marca 2018 @ 17:58

    Witam , proszę o kontakt nr. 665766457 , mail : syskamarszalek@gmail.com
    . Zainteresowane dwie pary z własnym autem .Dostępni od zaraz . Pozdrawiam

  6. Witam jestem zainteresowana. Prosze o kontakt 668016726. Pozdrawiam

  7. Klaudyna1997 na 7 marca 2018 @ 09:38

    Jestem zainteresowana pracą.

  8. Klaudyna1997 na 7 marca 2018 @ 09:38

    Jestem zainteresowana pracą. Tel 663356335

  9. m.lesniewski na 7 marca 2018 @ 15:30

    Witam, dziś wysłałem meila. jestem zainteresowany tą ofertą pracy wraz z kolegą . Dostępni od 16.03

  10. Chalat Magdalena na 7 marca 2018 @ 16:01

    Jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt tel 603360609 lub e-mail gozdziu97@wp.pl

  11. oczkobtm na 7 marca 2018 @ 20:19

    jesteśmy zainteresowani, prosimy o kontakt oczkobtm@gmail.com / 507534108

  12. Jestem zainteresowany wraz z dziewczyna prosimy o kontakt hasaju24@gmail.com

  13. Danielloo32 na 13 marca 2018 @ 13:21

    Witam jestem zainteresowany Państw oferta pracy mam doświadczenie na produkcji proszę o kontakt 790850404 e-mail daniel.kostorz@onet.pl

  14. jarecki1702 na 16 marca 2018 @ 20:28

    Witam jestem zainteresowany podjeciem pracy na produkcji posiadam kilkuletnie doświadczenie na tym stanowisku zdobyte w Anglii jezyk anglieski znam w stopniu komunikatywnym ,niemiecki w słabym posiadam własny samochód proszę o kontakt pod numerem 0048791395073 lub email jaro170280@gmail.com Pozdrawiam