€ 1720 euro brutto/mc

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji kanapek dla par Köln 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2017 02:33

Opcja podjęcia aktualnej pracy w Niemczech dla par na produkcji kanapek, tacos i tortilli. Zatrudnienie 2019 dla osób bez znajomości języka w Kolonii. Pracodawca oferuje pomoc na miejscu i zapewnia zamieszkanie odpłatne.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Kolonia, Niemcy
Pensja: 1720 euro brutto miesięcznie
Liczba wakatów: 8 – mile widziane zgłoszenia od par

Obowiązki:

  • dbanie o świeżość składników
  • mycie i przygotowywanie owoców oraz warzyw
  • przygotowywanie sosów
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • składanie kanapek i wrapów
  • pakowanie gotowych wyrobów

Oczekiwania:

  • zdolność do wykonywania zadań w szybkim tempie
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • świetne zorganizowanie
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w pokojach 1 osobowych – 250 euro za pokój, 2 osobowych – 350 euro za pokój lub 3 osobowych za 400 euro miesięcznie
  • zatrudnienie w systemie 3 zmianowym, również na noce
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • legalną, niemiecką umowę o pracę
  • premie uznaniowe
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech dla najlepszych

Aplikacja:
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja-kanapek/04/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 69858ea3f263ca35

3 komentarze na “Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji kanapek dla par Köln 2019”

  1. wieslawwanclik na 13 kwietnia 2017 @ 09:11

    Witam!Jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt pod numer +48695958345

  2. paulina.damian na 13 kwietnia 2017 @ 11:45

    Witam, wraz z narzeczonym jestesmy zainteresowani oferta pracy. Prosimy o kontakt email. paulinamandarynka@wp.pl +48726302087

  3. klaudiaaaaa na 18 kwietnia 2017 @ 11:39

    Witam 🙂 wraz z chłopakiem bylibyśmy zainteresowani pracą . Spełniamy wszystkie warunki. Możliwy natychmiastowy wyjazd. Prosimy o kontakt +48 881 578 764, +48 537 195 895 bądź e-mail klaudi1997@o2.pl 🙂

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.