€ do uzgodnienia

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 września 2015 22:20

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w przetwórni z Monachium na produkcji kanapek przy linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • praca na linii produkcyjnej
  • przygotowywanie składników – mycie, krojenie, szatkowanie
  • obsługa maszyn i sprzętów np.: do pakowania, krojenia
  • układanie składników na chleb, tortillę
  • kontrola jakości
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • energiczność
  • umiejętność sprawnego zorganizowania czasu pracy
  • odpowiedzialność, zwinność, szybkość
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • umowę na niemieckich warunkach
  • początkowo 3 miesięczny okres zatrudnienia, z możliwością przedłużenia
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu
  • odpłatne zakwaterowanie
  • dostęp do niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „Produkcja kanapek od zaraz, Monachium”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 97556053aa57bb9e

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz Monachium”

  1. sylwia.kromer100 na 7 grudnia 2015 @ 20:32

    Witam na podany adres przesyłam cv swoje i mojego chłopaka. Chcielibyśmy razem podjąć pracę na tym stanowisku. Sylwia i Tomasz.