€ 2350/mc +zakwaterowanie

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji lodów fabryka Berlin 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 października 2021 02:15

Od stycznia 2022 zatrudnienie w fabryce mrożonek z Berlina przy produkcji lodów. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zamieszkanie zorganizowane jest przez okres 3 pierwszych miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 2350 euro brutto miesięcznie +premie, dodatki i nadgodziny

Liczba miejsc: 8

Start: od stycznia 2022

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej w warunkach chłodniczych – na produkcji lodów i deserów lodowych
  • pracownik będzie zajmował się obsługiwaniem, myciem oraz konserwacją maszyn, dbaniem o ciągłość produkcji, zatrzymywaniem produkcji w ekstremalnych sytuacjach, prostymi zadaniami manualnymi np.: pakowanie, etykietowaniem itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od stycznia 2022
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • brak uzależnień
  • możliwość pracy w warunkach chłodniczych
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • odpowiedzialność, sumienność

Zapewniamy:

  • komplet odzieży odpowiedniej do pracy w warunkach chłodniczych
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • przeszkolenie stanowiskowe oraz z zasad BHP
  • darmowe zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę w wynajętych mieszkaniach przez okres pierwszych 3 miesięcy
  • darmowe przejazdy do pracy
  • świadczenia socjalne
  • opieka rezydenta Polaka na miejscu
  • zatrudnienie do podjęcia od stycznia 2022

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do połowy grudnia 2021.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Produkcja lodów, Berlin – imię i nazwisko, 01/22”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 783617539920e4c4

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.