€ 11,50 euro brutto/h

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji soków od zaraz Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2017 03:29

Oferujemy aktualną możliwość zatrudnienia w Hannoverze na produkcji soków naturalnych. Praca w Niemczech do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Hannover, Niemcy
Start: od zaraz
Pensja: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pracownik odpowiada za kontrolę jakości i sortowanie owoców i warzyw do produkcji soków
  • obowiązkiem będzie obsługa maszyny do tłoczenia/wyciskania
  • inne zadania przydzielane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem, np: pakowanie, paletowanie itp.

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji żywności
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • punktualność
  • dobra zorganizowanie
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziane prawo jazdy kat.B i auto

Oferujemy:

  • premie i dodatki dla pracowników najlepiej wywiązujących się z powierzonych obowiązków
  • pełny etat i pracę w stałych godzinach od 8 do 16
  • praca w dni robocze, od poniedziałku do piątku
  • możliwość podjęcia pracy na stałe
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 200-250 euro miesięcznie
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc koordynatora Polaka

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV, na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Produkcja soków naturalnych, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-hannover-produkcja-sokow/

ID ogłoszenia: 58858f3461d5a822

2 Odpowiedzi na “Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji soków od zaraz Hannover”

  1. klaudiaaaaa na 18 kwietnia 2017 @ 11:16

    Witam :) Wraz z chłopakiem bylibyśmy chętni do wyjazdu :) Spełniamy wszystkie warunki. Jesteśmy gotowi do natychmiastowego wyjazdu :) prosimy o kontakt +48 881 578 764, +48 537 195 895 bądź e-mail klaudi1997@o2.pl :)

  2. ula-borowska na 22 czerwca 2017 @ 09:04

    Witam. Jestem zainteresowana oferta pracy. +48 668 880 008 ula-borowska@wp.pl .Pozdrawiam