€ 1886/mc brutto

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji zabawek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2018 05:10

Pilnie szukamy osób na produkcję przy montażu zabawek z tworzyw sztucznych w fabryce z Düsseldorf. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Pensja: 1886 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się składaniem zabawek na linii produkcyjnej
  • generalnie jest to praca na produkcji zabawek wykonywanych z tworzyw sztucznych
  • pracownik przeprowadza kontrolę jakości i jest odpowiedzialny za pakowanie gotowych produktów

Oczekiwania:

  • zaangażowanie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • wysoka sprawność fizyczna
  • punktualność
  • zręczność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze zorganizowane w pierwszych dniach pracy
  • zatrudnienie na pełny etat
  • pracodawca zapewnia niemieckie warunki zatrudnienia
  • bardzo dobre warunki mieszkaniowe – pracodawca pokrywa 50% kosztów, dlaetgo po stronie pracownika zostaje jedynie 150 euro miesięcznie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “produkcja-zabawek/08/18” należy przesłać wraz z dokumentami aplikacyjnymi, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-zabawek-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 1055b86e4ba4fe2e

6 komentarzy na “Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji zabawek od zaraz Düsseldorf”

  1. Dzien dobry,

    chetnie zlozylbym oferte pracy ale nie wiem o jakie “dokumenty aplikacyjne” choodzi.

    Prosze o pomoc w tej sprawie.

    Dziekuje bardzo, Kazimierz Malik.

  2. Proszę zwolnić pod numer 531638187. Chętna para

  3. Proszę dzwonić 664606115.Chętna para.

  4. Jestem zainteresowana oferta pracy, proszę o kontakt 690908823

  5. Razem z dziewczyna jestesmy zaintersowani..prosze o kontakt 512112142

  6. Witam. Czy jest jeszcze możliwy wyjazd do pracy? Chętne dwie pary. Mój adres email: malutka.sowa777@gmail.com