€ 12,43 €/b brutto +premie

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz kierowca kat.B – kurier / dostawca w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 grudnia 2022 01:02

Na terenie Hamburga od zaraz możliwa praca w Niemczech dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie bez znajomości języka na stanowisku kuriera / dostawcy. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione i opłacone przez pracodawcę.

Obecnie dla naszego klienta z Hamburga poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DOSTAWCA/KURIER BEZ ZNAJOMOŚCI J.NIEMIECKIEGO
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Odbiór paczek z sortowni
Rozładunek i załadunek
Transport przesyłek do klientów samochodem kurierskim

WYMAGANIA:

Sprawność fizyczna (warunek konieczny)
Min. 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu (warunek konieczny)
Mile widziane doświadczenie na stanowisku kurier / pracownik magazynu
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)
Zaświadczenie o niekaralności (warunek konieczny)

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Pełny pakiet socjalny
Możliwość sezonowego zatrudnienia
Atrakcyjne wynagrodzenie (12,43 euro brutto/godzina)
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
Możliwość aplikacji bez wysłania CV
Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
Pomoc w organizacji wyjazdu
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

APLIKACJA:

Przez formularz na stronie: bit.ly/kurier-hamburg

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/318708/0/

ID ogłoszenia: 7506382a0f082627