€ 2360 +premie, dodatki

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz na produkcji czekolady fabryka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2021 03:42

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji czekolady 2021. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii od zaraz i bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatne na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji czekolady

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 2360 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na produkcji wyrobów czekoladowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, pilnowanie jakości, pakowanie gotowego produktu
  • pracodawca przyłożył wszelkich starań by odpowiednio przystosować stanowiska pracy, aby były w pełni bezpieczne w trakcie trwania pandemii

Oczekiwania:

  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • dostępność od zaraz
  • punktualność
  • solidność
  • pełna samodzielność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

  • płatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • opcja pobierania zaliczek po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pc/k/04/21

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 8506071894ec91ca