€ do uzgodnienia

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu żywności Berlin 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 listopada 2018 05:56

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji spożywczej przy pakowaniu produktu gotowego. Zatrudnienie 2018 w Berlinie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji

Miejsce zatrudnienia: okolice Berlina, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie pracy w Niemczech: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za naklejanie etykiet i pakowanie produktów gotowych
  • do zadań należy rozładunek i załadunek oraz obsługa wózka widłowego
  • osoba zatrudniona będzie wykonywała prace porządkowe

Wymagania:

  • posiadanie dokumentu potwierdzającego 30 dni ubezpieczenia zdrowotnego w Polsce
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • aktualna książeczka z sanepidu
  • pracowitość, odpowiedzialność, szybkość w uczeniu się

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • pomoc zdalną przy dopełnianiu formalności
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dofinansowanie w wysokości 80% na pokrycie kosztów zamieszkania
  • ubezpieczenie dla pracowników oraz rodziny

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy wszystkich do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

ID ogłoszenia: 9185bfb31d80308a

2 komentarze na “Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu żywności Berlin 2018”

  1. jestem zainteresowana wraz z koleżanką do podjęcia tej pracy, prosze o kontakt +48507846157

  2. sandra.kochanik na 18 grudnia 2018 @ 00:05

    Witam,
    Jestem zainteresowana podjęciem pracy od zaraz wraz z partnerem.
    Proszę o kontakt 572-587-449.
    Pozdrawiam!