€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz w Kolonii produkcja kartonów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2015 02:23

Producent opakowań kartonowych z Kolonii zatrudni Polaków do pomocy. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Na miejscu zorganizowane jest płatne miejsce zamieszkania.

Termin: praca do podjęcia od zaraz

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy pracy na produkcji opakowań kartonowych. Firma zajmuje się produkcją opakowań kartonowych zwykłych oraz sygnowanych na zlecenia klientów.
  • Prace muszą być wykonywane z uwzględnieniem wszelkich zasad BHP.
  • Zadania przydzielane są po szkoleniu.
  • Do zadań osoby zatrudnionej może należeć obsługa maszyn, kontrola jakości lub składanie czy drukowanie.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Kolonii
  • duża energia
  • samodzielne wyciąganie wniosków, logiczne myślenie
  • kreatywność
  • obowiązkowość
  • wysoka punktualność oraz szacunek do pracy i pracodawcy
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana w każdym stopniu

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz na okres 3 miesięcy
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla osób najlepszych
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przyjemna atmosfera
  • zapewnione zamieszkanie w odległym o ok. 2 km od fabryki wynajętym mieszkaniu, cena zamieszkania to 190 euro miesięcznie
  • na miejscu zapewniona jest opieka polskojęzycznego współpracownika
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń sojcalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „Produkcja opakowań, Kolonia”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 4495578aa315330c

2 Odpowiedzi na “Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz w Kolonii produkcja kartonów”

  1. rafal1994 na 6 lipca 2015 @ 23:46

    Witam . Jestem zainteresowany ofertą pracy. Jestem zmotywowany , sprawny fizycznie. Pracę mogę rozpoczać od zaraz . Numer kontaktowy 660825316 email: rafalglinski@onet.pl , elektronika96@op.pl
    Proszę o kontakt . Pozdrawiam

  2. Para dwie kobiety,doświadczenie przy linii produkcyjnej ,jedna zna b.d. j.niemiecki .druga w stopniu komunikatywnym. Gotowość do pracy od zaraz, prosimy o kontakt nr.794658982