€ 2045/mc

Niemcy praca bez znajomości języka pakowanie perfum od zaraz Hanower 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 stycznia 2021 03:26

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w Hanowerze 2021. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Termin: od zaraz

Pensja: 2045 euro brutto miesięcznie

Miasto: Hanower, Niemcy

Obowiązki:

  • nieskomplikowana praca manualna – pakowanie, wykładanie opakowań na linię, kontrola jakości produktów, dostarczanie surowców, pakowanie do kartonów
  • pracodawca zapewnia środki ochronne oraz specjalną odzież
  • zapewnione jest przeszkolenie pracownicze

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie wysoka sprawność fizyczna
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie, koszt to 250 euro od osoby miesięcznie
  • gwarancja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie perfum, Hanower 01/2021”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.de

ID ogłoszenia: 6065ff1bfe83853f