€ 8,90 brutto/h + zakwaterowanie

Niemcy praca bez znajomosci języka pakowanie pralinek od zaraz Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 marca 2016 01:33

Producent czekolady zatrudni od zaraz osoby do ozdabiania i pakowania pralinek. Oferta skierowana do Polaków bez znajomości języka. Niemcy praca w Karlsruhe na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji w fabryce czekolady

Zarobki: 8,90 euro brutto/h

Miasto: Karlsruhe, Niemcy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • osoby sprawnie manualnie będą mogły sprawdzić się w pracy polegającej na ozdabianiu czekoladek – wymaga to dużej sprawności, szybkości i dokładności
  • kontrola jakości czekoladek i zdejmowanie z taśmy sztuk nie spełniających wymagań produkcyjnych
  • pakowanie

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zręczność, sprawność
  • zmysł estetyczny
  • posiadanie aktualnych badań, tzw „książeczki z sanepidu”
  • dynamiczne tempo pracy
  • przykładanie się do powierzonych prac

Zapewniamy:

  • stabilną pracę w firmie niemieckiej, zapewniającej nowoczesne maszyny
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • dla osób które się sprawdzą będzie możliwość przedłużenia umowy
  • pomoc koordynatora z Polski
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • praca na pełen etat z możliwością pracy po godzinach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej. CV ze zdjęciem należy przesłać mailowo na adres:

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Praca Niemcy przy pralinkach, Karlsruhe. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-pralinek-od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-karlsruhe/

ID ogłoszenia: 76856e02c432e0b7

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez znajomosci języka pakowanie pralinek od zaraz Karlsruhe”

  1. witam, wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą tel.+49 152 135 299 11.