€ 1700 euro brutto/mc

Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu bakalii od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2017 03:47

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu bakalii. Oferta pochodzi z Dortmundu i jest do podjęcia od zaraz. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz bakalii
Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy
Pensja: 1700 euro brutto miesięcznie
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis zadań:

  • odmierzanie składników oraz przygotowywanie mieszanek bakalii
  • sprawowanie wyrywkowej lub bardzo skrupulatnej kontroli jakości (w zależności od działu)
  • inne zadania produkcyjne

Oczekiwania:

  • umiejętność wykonywania zadań samodzielnie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć podjęcia pracy tymczasowej
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • legalną, niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie na czas określony
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • okres zatrudnienia będzie ustalany indywidualnie z każdą osobą
  • ubezpieczenie
  • zorganizowane zamieszkanie w cenie 250 euro za miejsce w jednoosobowym pokoju lub dwuosobowym dla par za 300 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Bakalie, Dortmund

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-bakalii-dortmund/

ID ogłoszenia: 20858e3d5c6285ee

11 Odpowiedzi na “Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu bakalii od zaraz Dortmund”

  1. Zainteresowany pracą. damel9@o2.pl proszę o kontakt

  2. Witam podejmę prace od zaraz proszę o kontakt alicja.forys1@onet.pl

  3. Witam jestem zainteresowa podjęciem pracy, proszę o kontakt : ewa.garbas@o2.pl

  4. agneiszkaa_1104@o2.pl na 7 kwietnia 2017 @ 19:32

    witam. jestem zainteresowana praca. proszę o kontakt agnieszkaa_1104@o2.pl

  5. Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy od zaraz.

  6. Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy od zaraz. Proszę o kontakt.

  7. razem z chłopakiem jestesmy zaiteresowani prosze o kontakt iwonawalacik@onet.pl

  8. Witam…jesteśmy z mężem zainteresowani daną ofertą,proszę o kontakt. czarnaanka34@poczta.fm Pozdrawiam

  9. Witam serdecznie ! Jestem zainteresowany ofertą pracy , proszę o kontakt lysy771@interia.pl lub pod nr.tel.+4915775509581 pozdrawiam Tomek

  10. beatabilel na 11 kwietnia 2017 @ 18:59

    Witam oboje z mezem jestesmy zainteresowani praca ..48579341982 e-mail Beata.hmissi@op.pl Pozdrawiam Beata

  11. paulina.damian na 13 kwietnia 2017 @ 09:19

    Witam, wraz z narzeczonym jestesmy zainteresowani oferta pracy. Prosimy o kontakt paulinamandarynka@wp.pl +48726302087