€ do uzgodnienia

Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków od zaraz Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 maja 2019 04:15

Oferujemy zatrudnienie w Bawarii przy pakowaniu kosmetyków. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech 2019 dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Lokalizacja: Bawaria, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za pakowanie artykułów oraz ich rozkładanie na magazynie
  • wykonywanie zadań na magazynie przy kompletowanie zamówień

Oczekiwania:

  • pełna punktualność
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • samodzielność oraz umiejętność współpracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie, staranność, elastyczność
  • preferowane osoby z prawem jazdy kat.B oraz własnym autem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • bezpłatne zakwaterowanie w 2 osobowym pokoju
  • wsparcie w zorganizowaniu zasiłku na dzieci
  • wysokie zarobki
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • opcja pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

kirschgruppe.pl/dla-kandydatow/

źródło: gratka.pl/praca/pakowanie-kosmetykow/ob/11723377

ID ogłoszenia: 7955ceac4e8442c9

2 komentarze na “Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków od zaraz Bawaria”

  1. Witam jestem zainteresowana Proszę o kontakt na e-mail dianka2205@wp.pl i proszę podać miejscowość

  2. 690352343