€ 14,50/h brutto +dieta

Niemcy praca bez znajomości języka przy sprzątaniu wagonów metra od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 marca 2021 03:39

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu i dezynfekcji wagonów metra. Zatrudnienie w Berlinie także bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: od 14,50 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości 16 euro netto za każdy dzień roboczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca fizyczna na zmianie nocnej przy sprzątaniu wagonów metra
  • pracownik będzie odpowiedzialny za dezynfekowanie poręczy, pranie tapicerki, mycie podłóg, zgłaszanie usterek itp.

Wymagania:

  • gotowość do pracy na zmianie nocnej
  • zdyscyplinowanie
  • umiejętność współpracy i bezkonfliktowość
  • prawo jazdy kat. B oraz auto na wyjazd
  • brak uzależnień
  • samodzielność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres próbny w oparciu o niemiecką umowę
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • ubezpieczenie, świadczenia, opłacanie podatków
  • prawo do płatnego urlopu
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w komfortowych warunkach – pracodawca wynajmuje w pełni wyposażone mieszkania
  • pomoc polskiego koordynatora
  • odzież roboczą
  • szkolenie w języku polskim

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzątanie metra, Berlin 03/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 215603b8d809d705

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.