€ 13,80 - 14,50 euro brutto/h

Niemcy praca bez znajomości języka sprzątanie domów i mieszkań Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 czerwca 2017 01:21

Aktualnie szukamy osoby bez znajomości języka do pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Ogłoszenie z Essen aktualne dla Polaków od zaraz.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejscowość: Essen, Niemcy
Zarobi: 13,80 euro brutto na godzinę dla osób bez znajomości języka i 14,50 euro na godzinę brutto dla osób ze znajomością języka niemieckiego
Start: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna u klientów w domu – sprzątanie wszelkich powierzchni łącznie z podwórkiem (powierzchowne zadania – zgrabienie liści jesienią czy odśnieżenie dróżek w zimie)
  • zadania polegają na utrzymaniu czystości i estetycznego wyglądu – wycieranie kurzy, mycie powierzchni, sprzątanie kuchni i łazienki, robienie prania

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów
  • pracowitość
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • mile widziane przedstawienie referencji od poprzednich pracodawców
  • odpowiedzialne i sumiennie wykonywanie powierzonych obowiązków
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana aczkolwiek nie jest konieczna
  • pełna samodzielność i gotowość do zorganizowania zamieszkania we własnym zakresie
  • mile widziane prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w niemieckiej firmie na podstawie umowy o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • przejrzyste warunki zatrudnienia i możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • odzież roboczą, rękawiczki, ścierki, detergenty oraz niezbędny sprzęt

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca bez języka przy sprzątaniu domów i mieszkań, Essen”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 635593d87f424182

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez znajomości języka sprzątanie domów i mieszkań Essen”

  1. Witam. Czy istnieje możliwość pracy tylko w okresie wakacyjnym dla pary? Prosze o kontakt internetowy, lub pod nr. tel. 691359049