€ 11,45€

Niemcy praca bez znajomości języka także dla par na magazynie z odzieżą w Coesfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Coesfeld
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 maja 2021 00:11

Na magazynie z nową odzieżą od zaraz do podjęcia legalna praca w Niemczech 2021. Zatrudnienie bez znajomości języka również dla par przy foliowaniu, przygotowaniu opakowań, składaniu kartonów etc.

Paraca na magazynie z nowa odzieza:
– foliowanie
– przygotowanie opakowan
– skladanie kartonow
– inne zadania zlecane na bierzaco

Oferujemy:
– umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu,
– wynagrodzenie wyższe od minimalnego (11,45€)
– odplatne komfortowe zakwaterowanie (300€), rowniez dla par
– stałą opiekę polskich menedżerów (w tym pomoc w organizacji zasilkow rodzinnych, zaklimatyzowaniu się w kraju, porady odnośnie prawa pracy i prawa socjalnego w Niemczech)
– dodatki urlopowe i świąteczne
– możliwość rozwoju zawodowego
– szkolenia BHP
– ubrania robocze
– bonusy za polecenie naszej firmy innym kandydatom.

ID ogłoszenia: 67609a497ee9d21