€ 8,80 euro brutto/h plus zakwaterowanie

Niemcy praca bez znajomości języka w pralni przemysłowej z zakwaterowaniem bezpłatnym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 lutego 2016 02:46

Pralnia przemysłowa oferuje zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik pralni przemysłowej

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • sortowanie oraz odpowiednie układanie ubrań
  • obsługiwanie pralek – załadunek, wyładunek
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • odpowiednie przechowywanie rzeczy
  • przygotowanie do procesu prasowania

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • sprawność fizyczna i zręczność
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • wytrzymałość
  • motywacja
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia, uwzględnione takie dokumenty jak karta EKUZ oraz druk A1

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania wiadomości z dokumentami aplikacyjnymi na poniżej podany adres kontaktowy:

  • praca@hrnavigator.com.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-pracownik-pralni-przemyslowej-id343215.html

ID ogłoszenia: 73756d38e9eb77af

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez znajomości języka w pralni przemysłowej z zakwaterowaniem bezpłatnym”

  1. staneknorbert1 na 21 marca 2016 @ 17:19

    Jestem zainteresowany ta oferta pracy.Prace moge podjac od zaraz. Prosze o kontakt +48 510 801 350. Pozdrawiam