€ 10 euro netto/h

Niemcy praca dla budowlańców przy murowaniu bez języka od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 stycznia 2015 03:15

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla budowlańców przy stawianiu ścian. Zatrudnienie w Bremen dla Polaków na stanowisku murarz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Murarz

Miejsce pracy: Bremen

Liczba wakatów: 2

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 10 euro netto za godzinę

Obowiązki:

  • Murowanie, stawianie ścian, drobne prace wykończeniowe.
  • Konieczne jest zdolność używania maszyn i urządzeń budowlanych.
  • Samodzielne przygotowanie sobie miejsca i materiałów do pracy.

Oczekiwania:

  • możliwość przyjechania swoim samochodem do pracy w Niemczech
  • jedna osoba na 2 powinna komunikatywnie znać język niemiecki
  • mile widziane zgłoszenia od 2 osobowej grupy
  • doświadczenie w pracy murarza jest niezbędne
  • duża samodzielność
  • sumienność podczas wykonywania zadań

Oferujemy:

  • bardzo dobre stawki godzinowe
  • bezpłatne miejsce zamieszkania
  • pracownicy mogą pobierać niemieckie świadczenia
  • ubezpieczenie
  • zatrudnienie odbywa się na niemieckiej umowie o pracę

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesłania zgłoszenia na adres:
rekrutacja@flexjob.pl z dopiskiem:MUR/100/DE

Lub o kontakt telefoniczny w godzinach 9.00 do 15.00 pod numerem 032 7465740

źródło: http://www.praca4u.net/murarze-niemcy-id264840.html

ID ogłoszenia: 95654c4d32b609c1

3 komentarze na “Niemcy praca dla budowlańców przy murowaniu bez języka od zaraz Bremen”

  1. Jestem zainteresowany pracą mam 15 letnie doświadczenie 609642373

  2. Kowalek_15@o2.pl na 29 stycznia 2015 @ 20:19

    2 osoby samodzielne z wieloletnim doświadczeniem oraz własnym samochodem gotowi wyjechać od zaraz. 730084217

  3. Również jestem zainteresowany. 20-letnie doświadczenie pracy w budowlance. 8-letnie doświadczenie pracy za granicą. Język niemiecki na poziomie komunikatywnym. Podjęcie pracy od zaraz. 607649548