€ 14,00€/godz. brutto

Niemcy praca dla elektryka samochodowego w Gotha od stycznia 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gotha
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 listopada 2018 05:41

Warsztat z Gotha poszukuje doświadczonych elektryków samochodowych do podjęcia pracy w Niemczech od stycznia 2019 przy naprawie pojazdów. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu.

ELEKTRYK w okolicach Gotha – 14,00€/godz. BRUTTO

OBOWIĄZKI:
• Praca dla elektryka w branży samochodowej od polowy stycznia 2019r.

WYMAGANIA:
• dobra znajomość systemów elektrycznych
• prawo jazdy i samochód
• gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:
• Pracę w przyjemnej atmosferze
• Niemiecką umowę o pracę
• Wynagrodzenie 14,00€/godz. brutto
• Dodatki za prace w nocy, w nadgodzinach oraz w niedziele
• Zakwaterowanie płatne 300 € za miesiąc
• 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
• Pełen pakiet ubezpieczenia

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres email k.paszko@lpi-workservice.de
Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 – 17:00.
Więcej informacji pod numerem telefonu +49 36 21 73 66 336

ID ogłoszenia: 6985bfedc76ddab0

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.