€ do uzgodnienia

Niemcy praca dla grup bez znajomości języka pomocnik na magazynie Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 7 stycznia 2016 03:06

Magazyn odzieżowo obuwniczy z Erfurtu poszukuje pracowników jako pomocników do komisjonowania i pakowania. Niemcy praca dla grup bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik magazynowy

Lokalizacja: Erfurt, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:
Pracownicy którzy zostaną zatrudnieni na stanowisku pomocników będą pomagać w codziennych obowiązkach magazynowych. Prace polegać będą na sortowaniu towaru, komisjonowaniu i pakowaniu odzieży oraz obuwia. Inne prace magazynowe mogą zostać zlecone przez przełożonych.

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • preferujemy zgłoszenia od osób mobilnych
  • zgłoszenia od grup
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie przy zbieraniu zamówień
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • przynajmniej zawodowe wykształcenie
  • umiejętność pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • pomoc polskiego koordynatora
  • dostęp do świadczeń niemieckich
  • zorganizowane zamieszkanie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • liczne dodatki na święta i urlopy
  • pracę dla grup

Aplikacja:
Zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, prosimy przesłać na poniższy adres:

  • agnes.konkolewska@primajob.de z dopiskiem: “magazyn Erfurt”

źródło: http://jobelin.pl/praca-w-niemczech-dla-grup-jako-pomocnik-w-magazyn,o12218

ID ogłoszenia: 408568d52504ea49

1 odpowiedź na “Niemcy praca dla grup bez znajomości języka pomocnik na magazynie Erfurt”

  1. mariusz michta na 11 stycznia 2016 @ 16:44

    witam, jestem bardzo zainteresowany pracą, obecnie mieszkam w Niemczech, będę bardzo wdzięczny za pozytywne rozpatrzenie mojego podania mariusz michta 0630116097594