€ 0,00

Niemcy praca dla Hydraulika / Montera Co Budownictwo

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Opublikowany: 22 września 2014 01:14

Agencja pracy za granicą poszukuje Hydraulików – Monterów Centralnego ogrzewania do pracy w Niemczech na południku kraju przy montażu instalacji grzewczych.

POLONICA Agencja Pracy wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442. Jesteśmy szybko rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy w wielu branżach budowlanych i przemysłowych.
Skutecznie współpracujemy z klientami z terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii.
Oferujemy kandydatom długofalową współpracę oraz zatrudnienie ciągłe, również przez okres zimy.
Stale poszukujemy pracowników na stanowisku:

Hydraulik/ Monter Co.

Oferujemy:
– atrakcyjna stawka godzinowa + diety za przepracowany dzień,
– praca na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą,
– możliwość podwyżki po przepracowanym miesiącu,
– zatrudnienie długofalowe, również przez okres zimy,
– legalna praca na terenie Niemiec,
– cotygodniowe zaliczki na konto polskie lub niemieckie,
– regularne zjazdy do Polski,
– możliwość pracy w nadgodzinach oraz weekendy ( 10-12 h),
– możliwość pracy w duetach!,
– nadgodziny wypłacane co miesiąc!
– Brak Zeitkonta!
– świadczenia pracownicze ( ubezpieczenie, Kindergeld ect.)
– zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
– tłumaczenie dokumentacji pracowniczych (bezpłatnie),
– stały kontakt z agencją w Polsce,

Wymagamy:
– komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego,
– wykształcenie kierunkowe zawodowe,
– doświadczenie w pracy na w/w stanowisku w Niemczech/Austrii,
– prawo jazdy kat. B oraz samochód,

Zadania:
– Montaż ogrzewania centralnego, podłogowego,
– Konserwacja palników, montaż grzejników,
– Lutowanie twarde, miękkie,
– Montaż armatury, montaż wykończeniowy,
– Naprawa, renowacja oraz instalacja.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy
aplikuj@agencjapracy-polonica.pl
Kontakt telefoniczny: +48 71 723 79 96.
W tytule prosimy wpisać „Hydraulik lub Monter Co”
Więcej ofert znajdą Państwo również na naszej stronie internetowej.

ID ogłoszenia: 5015418271b7a096