€ min. 10 euro brutto + dieta

Niemcy praca dla hydraulika w Bawarii przy montowaniu instalacji sanitarnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 czerwca 2014 01:05

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków na stanowisku hydraulik. Zatrudnienie w Bawarii przy montowaniu instalacji sanitarnych. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka niemieckiego.

Agencja Pracy Polonica wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442 poszukuje dla stabilnego kontrahenta pracowników na następującym stanowisku:

Hydraulik/ Instalator sanitarny
Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:
- legalną pracę na terenie Niemiec
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe +diety
- pracę na pełny etat (możliwość nadgodzin),
- pakiet socjalny
- tłumaczenie dokumentacji pracowniczych,
- zakwaterowanie zapewnia pracodawca- opłaca pracownik,
- stałą opiekę konsultanta polskojęzycznego,
- Kindergeld i zwrot podatku po każdym przepracowanym roku

Obowiązki:
- typowe prace hydrauliczne,
- prace montażowe,
- instalacje wod-kan,

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- wykształcenie kierunkowe zawodowe (nie jest wymagane, ale mile widziane),
- doświadczenie w branży,
- prawo jazdy kat. B oraz samochód,

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres mailowy:
aplikuj@agencjapracy-polonica.pl
lub kontakt telefoniczny z naszym biurem.
W tytule wiadomości proszę wpisać „Hydraulik”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Możliwy również kontakt telefoniczny: +48 71 723 79 96

ID ogłoszenia: 162539af5417fd2a