€ 2,400.00

Niemcy praca dla kierowcy kat. C+E – autotransporter 3/1 k. Frankfurtu nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wiesbaden
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 28 września 2020 00:44

W regionie Frankfurtu nad Menem do podjęcia od zaraz praca w Niemczech dla kierowców kat. C+E w systemie 3/1. Zatrudnienie przy prowadzeniu pojazdu ciężarowego typu autotransporter.

Kierowca CE – autotransportery – Niemcy – 3/1
region zatrudnienia: NADRENIA – PALATYNAT, okolice Frankfurtu nad Menem

Podstawowe obowiązki:
prowadzenie pojazdu typu 12 ton lub autotransporter – przyczepa + tandem z zabudową Rolfo,
przewóz nowych i używanych aut osobowych, głównie do salonów Mercedesa i BMW,
sprawdzanie stanu technicznego aut, wypełnianie dokumentacji,
zabezpieczanie i przypinanie samochodów,
telefoniczna komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
pracę w systemie 3.
początkowo 6 miesięcy okresu próbnego, następnie niemiecka umowa o pracę
wynagrodzenie na umowie wynosi początkowo 1850 € brutto, po upływie miesiąca kwota wzrasta do 2100 € brutto
diety wynoszą 36 € netto. Plus dodatek za obecność 15 euro za dzień

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:
prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
podstawowej znajomości języka niemieckiego
doświadczenia jako kierowca CE na zestawach typu autotransporter,

Mile widziane:
znajomość języka angielskiego

rekrutacja@luksmann.pl

ID ogłoszenia: 9315f6c9122250f1