€ 0,00

Niemcy praca dla Kierowcy kat. CE w Kassel (kontenery DPD)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 marca 2015 01:12

Firma transportowa z Kassel poszukuje pilnie pracowników na stanowisko kierowcy kat. CE do pracy w Niemczech przy przewozie kontenerów dla firmy DPD (długie trasy krajowe).

Dla naszego niemieckiego Klienta, dużej firmy spedycyjnej z bazą w Kassel, poszukujemy doświadczonych Pracowników na stanowisko:

Kierowca kat. CE (k/m)

Miejsce pracy: Niemcy – długie i krótkie trasy

Zakres obowiązków:

– Praca na stanowisku kierowcy kat. CE
– Kierowcy jeżdżą dla DPD i przewożą towar w kontenerach BDF

Wymagania:

– prawo jazdy kat. CE + wpis kod 95
– doświadczenie w pracy jako kierowca kat .CE
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– licencja na ADR (możliwość zrobienia kursu przed wyjazdem do pracy)
– doświadczenie w przewożeniu towarów na BDF – mile widziane ( firma zapewnia szkolenia dla Kandydatów którzy wcześniej nie jeździli na BDFach)
– karta kierowcy

Oferujemy:

– zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach
– atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + diety

– dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej
– zakwaterowanie i opiekę polskojęzycznego Koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub w języku niemieckim na adres mailowy: praca@cbsbutler.de

ID ogłoszenia: 2554ed884bbd956

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Cbs Butler Deutschland

Ostatnie przedmioty dodane przez Cbs Butler Deutschland »