€ do ustalenia

Niemcy praca dla kobiet na produkcji składanie kartonów Langenenslingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Langenenslingen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2015 01:32

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w firmie produkcyjnej przy składaniu opakowań kartonowych. Fizyczna praca w Niemczech dla kobiet w zakładzie z Langenenslingen.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Langenenslingen

Zarobki: do uzgodnienia

Oferta skierowana jest dla kobiet.

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie w fabryce na produkcji opakowań kartonowych.
  • Głównym zadaniem będzie składanie, czasem sklejanie i wykonywanie drobnych poprawek.

Wymagania:

  • od kandydatów wymaga się znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • posiadanie własnego samochodu i możliwość zabrania go na czas trwania umowy do Niemiec
  • duża motywacja
  • chęć podjęcia stałej pracy
  • zaangażowanie w wykonywane zadania

Oferta:

  • praca dla kobiet
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech bez doświadczenia
  • zorganizowanie jest na miejscu zamieszkanie
  • wysokie stawki godzinowe

Więcej informacji w kontakcie z pracodawcą.

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • n.czapla@dako.org.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/kobiety-do-skladania-kartonow-2729379.html

ID ogłoszenia: 1115524592af0d91

1 odpowiedź na “Niemcy praca dla kobiet na produkcji składanie kartonów Langenenslingen”

  1. Witam,wraz z mężem jesteśmy zainteresowani ta praca.nr tel. 516269722.