€ 10,00 brutto/h

Niemcy praca dla kuriera, kierowcy kat.B w okolicach Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Pattensen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 października 2017 03:11

Agencja zatrudnienia dla klienta z okolic Hanoweru poszukuje obecnie kierowców kat.B do pracy w Niemczech na stanowisku kuriera. Oferta przy dostarczaniu paczek dla osób z komunikatywną znajomością języka.

K&K – Personalbetreuung nieprzerwanie od 1993 stanowi istotną część marki K&K.

Jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie stanowisko dla każdego, kto chciałby podjąć z nami współpracę.

Jako kompetentny dostawca usług w zakresie pośrednictwa pracy zatrudniamy ponad 1000 pracowników i skutecznie współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami z różnych branż na terenie całych Niemiec.

Dla naszego Klienta- znanej niemieckiej firmy logistycznej z okolic Hannover- Pattensen szukamy pracownikow na stanowisko: KURIERA.

Opis stanowiska pracy:
– sortowanie paczek i zaldunek do auta,
– dostarczenie paczek do klienta,
– skanowanie paczek,
– pobranie pieniedzy za dostarczone paczki,
– zbieranie paczek od klientow i rozwiezienie ich do
poszczegolnych magazynow.

WYMAGANIA:
– prawojazdy kat. B,
– bardzo dobra kondycja fizyczna,
– polskie zaswiadczenie o niekaralnosci,
– komunikatywna znajomosc jezyka niemeickiego,
– mile widziane doswiadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:
– wynagrodzenie 10 Eur brutto za godzine,
– umowa o prace z niemieckim pracodawca,
– dodatki swiateczne, premia urlopowa,
– bezplatne zakwaterowanie,
– praca 5 dni w tygodniu, takze soboty,
– mozliwosc nadgodzin,
– opieka ze strony polskojezycznego pracownika.

ID ogłoszenia: 64559f086d76b30f