€ do uzgodnienia

Niemcy praca dla operatora wózka widłowego – sztaplera ok Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kremmen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 maja 2016 03:52

Firma z okolic Berlina poszukuje operatorów wózków widłowych – sztaplerów do legalnej pracy w Niemczech przy obsłudze wózków bocznych wysokiego składowania i kompletowaniu towaru na paletach.

Agencja Pracy Tymczasowej Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703)
dla swojego niemieckiego klienta z branży logistycznej poszukuje:

OPERATORÓW WÓZKÓW BOCZNYCH WYSOKIEGO SKŁADOWANIA
Z KOMUNIKATYWNĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO LUB ANGIELSKIEGO

Oferta pracy tymczasowej

Miejscem pracy: Niemcy, okolice Berlina

Obowiązki:
obsługa wózków widłowych bocznych wysokiego składowania (8,30-12m)
magazynowanie oraz uzupełnianie palet
obsługa monitora oraz skanera

Wymagania:
znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z brygadzistą niemieckim
uprawnienia na wózki widłowe
doświadczenie w dużych centrach dystrybucyjnych na w/w stanowisku min. 2 lata ciągłości
rzetelność oraz zaangażowanie

Oferujemy:
zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy na terenie Niemiec
opiekę polskiego koordynatora
pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności w niemieckich urzędach(np. meldunek, nr podatkowy, kasa chorych)

Aplikacje należy wysyłać na adres e-mail: lodz@personnel-international.pl
tel. 508623129
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

ID ogłoszenia: 735735c52f48515