€ 1,700.00

Niemcy praca dla operatorów wózków widłowych – komisjonerów w Bottrop

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bottrop
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2018 02:35

Z podstawową znajomością języka możliwa od zaraz praca w Niemczech dla operatorów wózków widłowych – komisjonerów. Zatrudnienie w Bottrop przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko:
Komisjoner/ Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Niemcy

*Obowiązki:*
– przygotowanie zamówień do odbioru przez klienta
– komisjonowanie zamówień ( system : pick by voice lub skaner)
– jazda wózkiem widłowym
*Wymagania*
– podstawowa znajomość języka niemieckiego
– uprawnienia na wózki widłowe
– minimum 3 miesięczne doświadczenie przy komisjonowaniu towarów

*Oferujemy:*

– opiekę polskojęzycznego koordynatora projektu
– legalną umowę o pracę na warunkach niemieckich , pełne ubezpieczenie i odprowadzanie wszystkich składek (nabycie prawa do podstawowej emerytury niemieckiej)
– zatrudnienie w stabilnej i prężnie działającej firmie
– stałe wynagrodzenie
– świadczenia wakacyjne i świąteczne ( wypłata świadczeń zgodnie z przepisami iGZ-Tarifvertrag)
– premie adekwatne do zaangażowania oraz lojalności pracownika wobec pracodawcy
– płatny urlop wypoczynkowy ( 100 % zarobków)
– zapewniamy odpłatne zakwaterowanie
– częściowy zwrot kosztów dojazdu do pracy
– możliwość ubezpieczania małżonki/dzieci przebywających na terenie Polski oraz korzystanie ze świadczeń zdrowotnych
– pomoc w dopełnieniu formalności związanych z zameldowaniem, założeniem konta bankowego , ubezpieczeniem
Telefon: +48 508250297
Prosimy o przesłanie cv na adres: aniabwc@gmail.com
Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”

ID ogłoszenia: 615a6b20df61a54

1 odpowiedź na “Niemcy praca dla operatorów wózków widłowych – komisjonerów w Bottrop”

  1. Artur Szuba na 2 lutego 2018 @ 13:56

    Witam!

    W odpowiedzi na Pańswa ogłoszenie w serwisie internetowym praca-niemcy24.pl wyrażam chęć wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Proszę o kontakt tel. pod nr- +48 604 956 776.

    Z poważaniem, Artur Szuba

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez bwcwloclawek@gmail.com

Ostatnie przedmioty dodane przez bwcwloclawek@gmail.com »