€ 1,300.00

Niemcy praca dla opiekunki osób starszych w Bremen do Pani 72 lata z demencją

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Beckeln
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 maja 2018 05:17

W rejonie Bremen możliwa ciekawa praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych przy opiece nad seniorką w wieku 72 lat, która cierpi na demencje.

Rozpoczęcie: 25.05.2018
Miejscowość: 27243 Beckeln/ 45 km od Bremen

Osoba podopieczna: małżeństwo(przy czym jeśli chodzi o Pana, to opieka polega głównie na przygotowaniu np. obiadu dla dwóch osób, bądź posprzątaniu, czy też zrobieniu prania)

Opis podopiecznych:
Pani ma 72 lata i choruje na demencje. Porusza się samodzielnie, czasem traci orientacje w terenie. Szczególnie na zewnątrz. Potrzebuje w związku z tym wsparcia. Fizyczne czynności wykonuje samodzielnie, jednak czasem z powodu demencji nie wie jak to zrobić. Dlatego potrzebuje pomocy. Jest sympatyczną osoba, i potrzebuje tak samo sympatycznej , serdecznej opiekunki.

Ważnym jest prawo jazdy, po to aby poza zakupami , Opiekunka mogła jechać z babcią na kawę do Kawiarni, co babcia bardzo lubi. Pani nie ma inkontynencji, nie nosi pieluch.

Pani wymaga pomocy wsparcia przy myciu, toalecie, higienie osobistej.
Schorzenia: osłabienie starcze, demencja

Pan ma 77 lat jest osobą samodzielną , porusza się samodzielnie, do dyspozycji ma też wózek, jednak sam z niego wstaje i potrafi poruszać się bez niego. Pan nie wymaga pomocy. Brak inkontynencji
Schorzenia: Osłabienie starcze
Pflegedienst: brak
Wstawanie w nocy: brak
Zakres obowiązków:
– gotowanie
– sprzątanie
– pranie
– zakupy
Warunki domowe: dom jednorodzinny 150m. Dwa domy dalej mieszka córka, jest do dyspozycji i może wspierać opiekunkę w razie potrzeby. W domu znajdują się 2 Kotki
Warunki dla Opiekunki:
– pokój z internetem
– łazienka wspólnie z seniorką
-TV, radio, auto
Wymagania:
– dobra komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– prawo jazdy
Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Składki ZUS odprowadzane od przychodu
1300 euro netto, miesięcznie
Panie zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 574 701 864
Bądź mailowo: praca@probetreuung.eu

ID ogłoszenia: 8715afd4b5e58b58