€ 5,000.00

Niemcy praca dla opiekunki osób starszych w Dietmannsried do Pani 78 lat

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dietmannsried
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 czerwca 2017 04:42

Aktualna propozycja pracy w Niemczech na stanowisku opiekunki osób starszych. Oferta z Dietmannsried przy opiece nad seniorką w wieku 78 lat, która ma problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Potrzebna opiekunka z językiem komunikatywnym (prawo jazdy mile widziane) do Pani Alosi, mieszkającej w 87463 Dietmannsried (miejscowość w Bawarii), w domu z ogrodem.
Podopieczna ma 78 lat , 153 cm wzrostu i 42 kg. wagi.
Ma problemy z poruszaniem się (łóżko regulowane elektrycznie), inkontynencja (pani nosi na noc pieluchy), depresja( bierze leki ) , nadciśnienie ( je produkty małosolne), alergia.
Podopieczna jest z charakteru spokojna i nieśmiała. Panią codziennie odwiedza rodzina. Zainteresowania podopiecznej: gotowanie, ogród, muzyka, gra na gitarze. W domu nie ma zwierząt domowych.

Obowiązki opiekunki: podstawowe czynności domowe (tj. gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie) , robienie zakupów (sklepy są w odległości 2 km; do dyspozycji opiekunki jest pojazd), towarzyszenie podopiecznej podczas spacerów i wizyt u lekarza, może się sporadycznie zdarzyć, że będzie potrzebna pomoc opiekunki w nocy.

Wyjazd około 10-15 lipca , minimum na 6 tygodni

Wynagrodzenie : 1100 euro netto / m-c

kontakt: rekrutacja@happyseniors24.pl
tel: 602 777 237

ID ogłoszenia: 574595384ad5fb4e