€ 1550 euro brutto/mc + zakwaterowanie

Niemcy praca dla par Berlin bez znajomości języka na produkcji napojów izotonicznych i energetycznych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2016 04:09

Producent napojów energetycznych i izotonicznych z Berlina oferuje pracę w Niemczech dla par. Ogłoszenie dla osób bez znajomości języka na produkcji. Na miejscu zapewnione jest bezpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1550 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • prace wymagające wysokiej kondycji fizycznej
  • pakowanie, przenoszenie, sortowanie
  • dostarczenie półproduktów
  • obsługa maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • umiejętność pracy w grupie
  • sprawne wdrażanie się w obowiązki

Zapewniamy:

  • wprowadzenie w obowiązki i rzetelne szkolenie
  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • ubezpieczenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane w wyposażonym mieszkaniu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Praca w Niemczech na produkcji napojów energetycznych, Berlin”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf
arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 12057a72982a6244

6 Odpowiedzi na “Niemcy praca dla par Berlin bez znajomości języka na produkcji napojów izotonicznych i energetycznych”

  1. rafal kurek na 8 sierpnia 2016 @ 15:18

    witam jestem zainteresowany państwa ofertą proszę o kontakt mam 32 lata 735 621 647

  2. MichalKlaudia na 10 sierpnia 2016 @ 11:20

    Witam ,razem z Chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą ofertą.Prosze o telefon 724253828

  3. klozinski161 na 11 sierpnia 2016 @ 22:11

    Jestem zainteresowany podjecie pracy w Berlinie .Mam 26 lat, Obecnie mieszkam i pracuje w Bernburg (Saale )ale chce sie przeprowadzic do Berlina i w zwiazku z tym chce zmienic miejsce pracy.Posiadam niemiecki numer podatkowy. Wyksztalcenie srednie, uprawnienia na wozki widlowe. Mam prawojazdy Kategorie B ,wlasny samochod.Jesrem osoba odpowiedzalna,sumienna oraz pracowita.

    Szukam pracy jako:
    magazynier
    operator wozka widlowego
    linia produkcyjna
    komissioner

    Mozliwosc podjecia pracy od zaraz
    Zainteresowane osoby prosze o kontakt telefoniczny lub Meilowy

    Tel +4915208580753
    e-mail klozinski161@wp.pl

    Pozdrawiam

  4. Bartosz1601 na 12 sierpnia 2016 @ 10:05

    Witam. Jestem zainteresowany państwa ofertą. Mam 21 lat. Proszę o kontakt 725819101

  5. Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz. Mam 23 lata jestem energiczny i chętny do nauki. Posiadam własny samochod aktualnie przebywam w Danii
    Numer kontaktowy: +4550132166
    E-mail:Bmwe461994@wp.pl

  6. PawelMarta na 20 sierpnia 2016 @ 16:46

    Witam. Razem z Narzeczonym jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Proszę o kontakt 726078290