€ 1350 euro brutto/mc + dodatki

Niemcy praca dla par bez znajomości języka Monachium na magazynie z art. dla dorosłych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 7 grudnia 2015 02:10

Niemcy praca w Monachium dla par bez znajomości języka niemieckiego na magazynie sklepu internetowego przy zbieraniu zamówień na towary dla dorosłych-filmy, akcesoria.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Liczba wakatów: do 2

Wynagrodzenie: 1350 euro brutto miesięcznie plus dodatki

Termin: od zaraz

Czas trwania umowy: minimum do 14 lutego

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie sklepu internetowego z akcesoriami dla dorosłych – są to głównie różnego rodzaju ubrania, gadżety, akcesoria, dodatki takie jak gry
  • pracownicy zajmują się przygotowaniem zamówień, spakowaniem produktów w dyskretne kartony lub koperty
  • prace porządkowe
  • pomoc w rozłożeniu dostaw

Oczekiwania:

  • skończone 18 lat
  • preferujemy zgłoszenia od par lub grup
  • umiejętność pracy zespołowej, bezkonfliktowość
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane doświadczenie lub znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu
  • sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie, wydajność

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na czas określony
  • osoby najlepsze będą mogły podjąć pracę na stałe
  • zatrudnienie odbywa się w pełni na niemieckich warunkach
  • pełny wymiar prac
  • zapewnione wprowadzenie w obowiązki i szkolenie z zakresu systemu informatycznego oraz BHP

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn/12/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 437566484869cb94

2 Odpowiedzi na “Niemcy praca dla par bez znajomości języka Monachium na magazynie z art. dla dorosłych”

  1. Witam, wraz z narzeczonym, jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy, jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz.
    W załączniku przesyłamy CV.

    Pozdrawiamy
    Agnieszka i Sebastian

    NR. kontaktowy 731-165-911 lub 512-898-281

  2. justyna rusilowska na 3 stycznia 2016 @ 13:46

    dzien dobry.
    nazywam sie justyna rusilowska ,mam 42 lat jestem bardzo powarznie zainteresowana z moim narzeczonym Panstwa oferta pracy od zaraz.
    moj email justynarusi@gmail.com

    nr.tel 0049 1631202239

    pozdrawiamy