€ 1600 euro brutto

Niemcy praca dla par bez znajomości języka na produkcji telewizorów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 czerwca 2016 03:53

Fabryka telewizorów LCD ze Stuttgartu posiada wakaty na produkcję przy montażu części. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego przy manualnym łączeniu elementów paneli ciekłokrystalicznych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie miesięczne: 1600 euro brutto

Zadania:

  • pracownik wykonuje zadania manualne
  • montaż komponentów paneli ciekłokrystalicznych
  • praca przy taśmie produkcyjnej
  • obsługa elektronarzędzi
  • kontrola jakości
  • pakowanie gotowych telewizorów wraz z instrukcją obsługi, kablami, pilotami, itp

Wymagania:

  • umiejętność pracy zespołowej
  • otwartość, komunikatywność
  • praktyczna umiejętność korzystania z elektronarzędzi
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • możliwość i chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • pomoc w relokacji
  • oferujemy odpłatne zakwaterowanie zorganizowane niedaleko fabryki, koszt dla singla to 200 euro miesięcznie, dla pary 300 euro na miesiąc
  • pomoc koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Niemcy praca od zaraz, produkcja telewizorów LCD w Stuttgarcie. Imię, nazwisko”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.
Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 2785758905619909

4 Odpowiedzi na “Niemcy praca dla par bez znajomości języka na produkcji telewizorów Stuttgart”

  1. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Mam 23 lata, pracowałem już za granicą na produkcji, proszę o kontakt +48733395049

  2. Witam. Jestem gotowy do podjęcia z Państwem współpracy. Mam 40 lat i mam doświadczenie pracy po za granicami Kraju. Mój nr: 660 094 674

  3. arturitto1 na 23 czerwca 2016 @ 20:48

    witam w raz z żoną pracowaliśmy w NL na produkcji i nie tylko na początku czerwca wróciłem z Berlina pracowałem jako kierowca jesteśmy w stanie podjąć prace od zaraz posiadamy prawa jazdy oraz własny samochód poszukujemy pracy na dłużej prosimy o kontakt arturitto1@wp.pl 519363324

  4. Witam . Jestem gotowa podjac z panstwem wspolprace z synem i na dluzszy okres czasu . Dyspozycyjnosc od zaraz . Prosze o kontakt nr telefonu 691184029 .